Szakmunka

Víz-gáz-fűtésszerelő pozícióba keresünk munkavállalókat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Abony és környéke
2017. 03. 03. 14:35

A TERMIKA Kft a Pest megyei régióban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó vállalkozás. 2002-es megalakulása óta számos elégedett megrendelő, magas műszaki színvonalon és minőségben teljesített kivitelezési feladat igazolja, hogy helyünk van a régió meghatározó vállalkozásai között. Büszkék vagyunk arra, hogy folyamatosan növekvő létszámú munkavállalóink részére törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget biztosítunk. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos vállalatunk sikere szempontjából.

Jelenleg víz-, gáz-, fűtésszerelő pozícióba keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A megrendelő partnereink számára víz- gáz- és fűtésszerelési szakmunka végzése a szakmai normáknak megfelelő minőségben
  • Lakó- és középületek, valamint ipari létesítmények hőközpontjainak szerelése, a létesítmények belső fűtési rendszereinek kialakítása, valamint ezek karbantartása és javítása
  • Vízvezetékrendszerek létesítése, vízberendezési tárgyak bekötése, üzembe helyezése, ellenőrzése, karbantartása és javítása
  • Különböző ipari létesítmények technológiai csőhálózatának, vezetékrendszerének építése, a kapcsolódó berendezések, műszerek szerelése, a rendszer üzemben tartása és javítása

Elvárások, de nem kizáró feltétel

  • Szakmunkás bizonyítvány (víz-, gáz-, fűtésszerelő)
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas minőségi követelményeknek megfelelő munkavégzés
  • Személyes és szakmai fejlődésre való igény

Amit kínálunk:

  • Folyamatos munkalehetőség
  • Munkavállaló barát és korrekt munkavégzési körülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, elérhetőségeit a info@termikakft.hu e-mail címre

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése