Adminisztráció, irodai munka

Webáruház ügyfél kapcsolattartó állás Abonyban

Munkavégzés helye: Abony
2019. 01. 07. 14:03

Fiatalos csapatunkba keresünk jó kommunikációs képességű fiatal munkatársat, abonyi irodánkba.

Mindigbutor.hu webshophoz kapcsolódó adminisztratív feladatok egy részének elvégzése, ezen belül kapcsolattartás a Vásárlókkal telefonon és emailben.

Elengedhetetlen a probléma megoldó képesség és a kiváló kommunikáció.
Természetesen programozói szintű számítógépes tudás nem szükséges, de fejlődni akarás és csapatban dolgozni tudás mindenképp elvárás!

Lényeges, hogy igényesnek kell lenned a saját munkádra. Nem mi fogjuk beosztani az idődet és nem ellenőrizzük a munkád, de ha nem tudsz csapatban dolgozni, az hamar kiderül, így előre szólunk ebben az esetben ez NEM a te állásod!

Feladatok:

  • A mindigbutor.hu dinamikusan fejlődő országos webáruház hálózatunk rendszerében történő megrendelések feldolgozása és folyamatos kapcsolattartás a vásárlókkal.
  • Gyártókkal történő kapcsolattartás, rendelések nyomon követése, adminisztrálás.
  • A rendszerünk adott, de szükségünk van a Te hozzáadott értékedre is!

Elvárások:

  • Önálló, precíz és hibátlan munkavégzés, CSAPATMUNKA!

Előnyök:

  • Angol, német, szlovák, cseh nyelvtudás.
  • Mélyebb számítógépes ismeret.
  • Számlázási ismeretek, könyvelési alapismeretek.

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat részeként hosszútávon megbízható munkahely, előre lépési lehetőség.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése